E-İhracat & Yurt Dışı Digital Danışmanlığı

Ürün ve hizmetlerinizi internetten bütün dünyaya satmak için dijital reklamın gücünü kullanın!

Dijital kanallar üzerinden potansiyel müşterilerinizle buluşmak için çözümler üretiyoruz. Uluslararası pazar araştırması, medya planlama, doğru hedef kitle belirleme ve daha birçok çözüm ile işletmenizi ve markanızı yurt dışında büyütüyoruz. 

Artık ben de ürün ve hizmetlerimle dünyaya açılmak, satışlarımı ve gelirlerimi yurt dışında artırmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçin!

Uzman Ekip

E-Ticaret planlama sürecinde hem tanıtım, hem içerik, hem kampanya yönetimi hem de pazar analizi gibi konuların bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir. Aksi halde hem zaman hem para kaybı kaçınılmazdır.

E-İhracat ile verimli sonuçlar elde etmek için uzman desteği almak gerekir. Seres Digital’in yurt dışı pazarlama alanındaki profesyonel ekibi ile iletişime geçerek, dünyanın her noktasında potansiyel kitlelerinize ürün ve hizmetlerinizi ulaştırın.

Türkiye’den Dünyaya Açılın

  • E-İhracat Nedir?
  • Yurt dışına internet üzerinden nasıl satış yapabilirim?
  • E-İhracat yaparken nelere dikkat etmeliyim?
  • Ürünlerim daha çok hangi ülkelerde satabilirim?
  • Yurt dışındaki hedef kitleme nasıl ulaşırım?

E-İhracat Pazaryeri Yönetimi

Global pazaryerlerinde yer alarak ürünlerinizi hedef pazarlarda tanıtın!

Amazon, Etsy, Aliexpress, Alibaba gibi dünyanın en büyük pazaryerlerinde mağaza ve ürün yönetimi süreçlerinde satış hedeflerinize ulaşmak için destek sağlıyoruz. Sizin için e-ticaret ve e-ihracat trendlerini takip edip, global pazarlarda yeni müşteri edinmenize yardımcı oluyoruz.

Yurt Dışı Reklam Modelleri

Ürünlerinizi Dijital Kanallardan Bütün Dünyaya Satın!

Google Reklamları

Arama ağı, görüntülü ve shopping gibi Google reklam modelleri ile yurt dışı potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizi görmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, instagram ve linkedin’de birden fazla dilde yayınlanan reklamlarınızın ürünlerinizle alakalı kitlelere gösterilmesini sağlıyoruz.

Pazaryeri Reklamları

Amazon, Etsy, Alibaba ve Aliexpress gibi pazaryerlerinde ürünlerinizi öne çıkararak pazaryerlerinde satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Youtube Reklamları

Marka bilinirliğinizi arttırmak ve geliştirmek için Youtube reklamları ile bütün dünyadaki müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz !

Ürünlerinizi İnternetten Bütün Dünyaya Satın!

E-İhracat Pazaryerleri