hakkımızda

Biz Kimiz?

10+ yıllık sektör deneyimi ile 2018 yılında kurulan Seres Digital, faaliyetlerini teknoloji ve müşteri odaklı olarak yürütmektedir. Seres Digital, müşteri odaklı çalışma felsefesi ile hizmet vermektedir . Efektif çalışma misyonunu, gelecek vizyonu ile harmanlayan Seres Digital, müşterilerinin Digital İletişiminde en önemli rolü alarak müşteri ekibinin bir parçası gibi çalışır.

Seres Digital ekibi olarak, markaların hedef kitlesi ile doğru kanallarda buluşmasından mutluluk duyan, gerçekleştirdiğimiz her çalışmanın geri dönüşünü takip eden ve daima gelişime inanan bir takım bilinciyle çalışıyoruz.

İnovasyon ve teknoloji ile Markaların Digital Geleceğini Geliştiren ve Şekillendiren Seres Digital her daim yeniyi araştıran, bilgiye ulaşmak için her gün öğrenen, hayatının merkezine müşteriyi ve dijitali koyan bir takımdan oluşur.

Yeni Nesil 360° Dijital Danışman

Yeni nesil dijital dünyanın gereksinimleri doğrultusunda, güçlü ekip ile bilgi deneyimi paylaşımı odağında ‘Markanızın Dijital Geleceğini Şekillendirmek’ için 360 derece dijital pazarlama iletişimi yapıyoruz.​

  • Müşterilerimizin hedeflerini ve ihtiyaçlarını doğru analiz ediyoruz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun stratejiler geliştiriyor ve optimum bütçe ile maksimum dönüş odaklı çalışmalar yapıyoruz.
  • Gücünü sektördeki deneyiminden alan ekibimiz ile müşteri odaklı ‘yeni nesil digital danışmanlık’ hizmeti veriyoruz.