Hizmetlerimiz

Pazarlama Strateji Planlaması

Emeklerinizin sonucu olan ve sektörde sizi var eden, hak ettiği digital varlığa ulaşmasını istediğiniz projenize, farklı bakış açıları ile yaklaşıp en ince detaylarına kadar inceleyip analiz ediyoruz.

Performans Pazarlaması


Markanızın dijitaldeki hedeflerini gerçekleştirmek için mecraya değil hedef kitleye ve hedefe odaklanarak stratejik bir planlama yaparız.Marka

Marka Pazarlaması


Geleneksel metodların dijitale evirildiği günümüzde “Marka Olmak” ve “Marka Kalmak” için dijital stratejiler sunuyoruz.


Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Reklamları

İş ortaklarınız ile etkileşim, rakipleri izleme, web sayfası trafiğini artırma, arama motorlarında sonuç sıralamasını geliştirme için en uygun mecralarda en doğru içerik ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Siz de organik arama sonuçlarında hedeflediğiniz yerde olabilir, potansiyel müşterileriniz için kendinizi ulaşılabilir kılabilirsiniz.Veri Analizi Danışmanlığı

Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu Danışmanlığı ekibi ile pazarlama bütçenizi en optimum kullandığınızdan emin olun ve işinizi bir adım öteye taşıyın.


Web Tasarım

Modern tasarım prensiplerine uygun, işinizi geliştiren, satışlarınızı artırmaya yönelik, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı fonksiyonel bir web sitesi tasarlıyoruz.

Grafik Tasarım

Sizleri dinlemeyi, müşterileriniz için daha fazla neler yapabileceğimizi araştırmayı, ve estetik ile işlev arasındaki dengeyi yakalamak için çalışıyoruz. 

Pazaryeri Yönetimi

Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin pazaryeri mağaza yönetimini en yüksek performans ile gerçekleştiriyoruz.

Google Reklamları

Doğru strateji ve kampanya yönetimi ile işletmenize; arama ağı, görüntülü ve youtube reklamları yoluyla potansiyel müşterilerinizin ulaşmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret & Pazaryeri Mağaza Yönetimi

Markanızın dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmak ve tüm avantajları yakalamak için hem kendi sitenizdeki hem de alışveriş sitelerindeki e-ticaret mağazalarınızı eş zamanlı yönetiyoruz.

E-İhracat & Yurt Dışı Digital Danışmanlığı

Artık ben de ürün ve hizmetlerimle dünyaya açılmak, satışlarımı yurt dışına kaydırmak ve döviz gelirlerimi arttırmak istiyorum diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!